doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Bezpieczny wynajem

Przeprowadzamy weryfikację najemcy

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Inwestowanie w nieruchomości

Dochody z nieruchomości

Sprawdź ofertę

Przygotowanie do kredytu hipotecznego?

Przygotowanie do kredytu hipotecznego

Przygotowanie do kredytu hipotecznego jest zagadnieniem wielowymiarowym. Dlatego podzieliłem przygotowanie do kredytu hipotecznego na pięć kluczowych obszarów. Ponieważ każdy element ma znaczenie przy analizie kredytowej. Najważniejsza jest historia kredytowa. Dlatego jest omówiona jako pierwszy element. Następnie dochody wnioskodawcy. Potem obciążenia gospodarstwa domowego, które wypływają zdolność.

Wybierz proszę zagadnienie, które Cię interesuje (proszę kliknąć):

Historia kredytowa

bik

Faktycznie zła historia kredytowa stanowi problem przy kredycie hipotecznym. W powyższym dziale zamieszczam informacje. Dlaczego historia kredytowa jest taka ważna. Gdzie sprawdzisz swoją historie kredytową. Dodatkowo podpowiadam jak poprawić złą historię. Ponadto odpowiadam na kilka pytań dotyczących historii kredytowej.

Dochody

dochody

Na tej stronie poruszam zagadnienia związane z akceptowalnymi dochodami. Kiedy przychody nie będą wiarygodnie. Dodatkowo jaki czas trzeba zarobkować. Jakie dochody nie są akceptowalny. Podsumowuje odpowiedziami na najczęściej pojawiające się pytania.

Obciążenia finansowe

misja firmy

Wydatki gospodarstwa domowego to element mającym wpływ na wysokość zdolności kredytowej. Jakie obciążenia wpływają na kredyt hipoteczny. Dodatkowo podaje przykładowe koszty utrzymania gospodarstwa domowego. O ile można obniżyć koszty gospodarstwa. Na koniec odpowiedzi i pytania.

Wkład własny

cele finansowe

Żeby otrzymać kredyt hipoteczny należy wykazać wkład własny. Co może być wkładem własnym. Jak wkład własny wpływa na warunki kredytu hipotecznego. Kiedy trzeba wykazać wkład własny. Dodatkowo odpowiedzi na najczęściej pojawiające się pytania.

Zdolność kredytowa

konto mieszkaniowe

Podsumowaniem tego działu jest określenie zdolności kredytowej. Co wpływa na zdolność kredytową? Dlaczego wiek jest ważny. Przykładowe wyliczenia zdolności kredytowej. Jak możesz poprawić swoją zdolność kredytową. Dodatkowo podaje przykładowe powody odmowy udzielenia kredytu hipotecznego.

Każdy z wyżej wymienionych elementów ma wpływ na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej. Jeśli jeden z nich nie spełni wymagań bankowych to będzie problem z otrzymaniem kredytu hipotecznego.  Jeśli zastanawiasz się nad zaciągnięciem kredytu hipotecznego w Gorzów Wielkopolski i masz pytania do powyższych zagadnień lub inne to zapraszam do kontaktu z doradca kredytowy Gorzów Wielkopolski. Łukasz Maćkowski Telefon 504 339 545

Przygotowanie kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski.

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin