doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Bezpieczny wynajem

Przeprowadzamy weryfikację najemcy

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Inwestowanie w nieruchomości

Dochody z nieruchomości

Sprawdź ofertę

O mnie – kim jestem i czym się zajmuje.

Łukasz Maćkowski

Moje specjalizacje:

Zakup nieruchomości na własne cele mieszkaniowe.

Zakup nieruchomości mieszkaniowych na wynajem.

Misja: dostarczenie wsparcia przy wyborze i zakupie odpowiedniej nieruchomości.

Moją wizją jest: pomóc jak największej liczbie osób w zakupie własnej nieruchomości.

Własna nieruchomość to poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Mieszkając na wynajmie musisz być w przygotowaniu. Właściciel zmieni plany i będzie chciał sprzedać nieruchomość i wówczas trzeba szukać nowej nieruchomości do wynajmu a to jest czas, koszty i stres. Dlatego uważam, że warto posiadać własną nieruchomość.

Korzyść finansowa z posiadania własnej nieruchomości. Posiadanie nieruchomości na własność opłaca się. Po pierwsze rata kredytu jest niższa niż kwota wynajmu. Po drugie wzrost wartości nieruchomości w czasie. Nieruchomości jako aktywo stabilnie zyskuje na wartości. W swojej praktyce widziałem bardzo wiele przypadków jak klienci kupowali mieszkanie, które po kilku latach sprzedawali z dużo większym zyskiem. W Gorzowie Wlkp. w 2014 roku można było kupić nową nieruchomość od dewelopera za 3200zł za metr kwadratowy a obecnie jest to już około 8000zł.

Doświadczenie zawodowe

Z finansami osobistymi jestem związany od 2007 roku.

Pierwsze doświadczenie w finansach osobistych zdobywałem jako agent ubezpieczeń w Generali. We współpracy z doświadczonymi agentami poznałem ofertę ubezpieczeń. Zdobyłem odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu agenta ubezpieczeń.

Kolejnym etapem rozwoju zawodowego była praca na stanowisku doradca finansowy w firmie Efekt. Pod okiem doświadczonych doradców finansowych szkoliłem warsztat badania potrzeb finansowych i dopasowania odpowiednich potrzeb do rozwiązań.

Po zakończeniu studiów w 2008 roku pracowałem w biurze maklerski Banku BGŻ. Poznałem działanie rynków finansowych opartych o akcje, obligacje i instrumenty pochodne.

Kolejnym etapem w mojej karierze zawodowej była praca w Open Finance wieloletniego litera pośrednictwa na rynku kredytów hipotecznych. Ponad dekada pracy w jednej firmie mocno rozwinęła wiedzę i doświadczenie. Moja działalność dotyczyła kredytów hipotecznych, ubezpieczeń i nieruchomości. Dodatkowo przez pond 9 lat pełniłem funkcję dyrektora oddziału.

Każda z wymienionych firm miała wpływ na rozwój mojego doświadczenia zawodowego i ukształtowała mnie jako eksperta od finansów osobistych. W przeciągu 13 lat pracy zawodowej w wyżej wymienionych firmach poznałem wielu specjalistów i świetnych ludzi. Brałem udział w ogromnej ilości szkoleń, warsztatów i egzaminów.

W 2020 roku podjąłem decyzję o odejściu z etatu i zbudowaniu zespołu specjalistów od finansów osobistych, nieruchomości i ubezpieczeń. Otworzyłem punkt franczyzowy Lendi w Gorzów Wlkp. Razem z zespołem ekspertów finansowych pomagamy w spełnieniu marzenia o własnej nieruchomości z udziałem kredytu hipotecznego.

Trzy filary finansów osobistych w których działam

Nieruchomości to najczęściej zakup mieszkania na własne potrzeby mieszkaniowe. Jest to marzenie wielu rodzin, które jesteśmy w stanie pomóc zrealizować. Dodatkowo jest ogromny rynek możliwości inwestycyjnych, który sprawia, że w powtarzalny i bezpieczny sposób zarabia się na nieruchomościach. Dzięki temu można budować majątek i dochody pasywne. Na bieżąco analizuje sytuację rynku nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim. 

Kredyt hipoteczny jest rozwiązaniem, które pomaga w zakupie własnej nieruchomości teraz za środki pożyczone z banku. Czyli stajesz się właścicielem nieruchomości i przez kolejne lata oddajesz w formie raty bankowi to co pożyczyłeś na nabycie nieruchomości.

Ubezpieczenie jest to forma gwarancji otrzymania świadczenia w sytuacji losowej. W przypadku kredytu hipotecznego bank zawsze wymaga ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych. Dodatkowo może wystąpić warunek ubezpieczenia Twojego życia. Kolejnym ubezpieczeniem, które może być wymagane to ubezpieczenie od utraty pracy. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania ubezpieczeniowego dla każdego. Dla każdej sytuacji zawsze należy przeprowadzić indywidualną analizę.

Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie

Trzeba posiadać rezerwę finansową na kilka miesięcy życia do przodu. Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie finansowe. W trakcie jego spłaty pojawiają się różne sytuacje w życiu. Na przykład utrata pracy, kryzys gospodarczy, podwyżka Wibor lub wzrost kosztów życia. Dlatego warto zadbać o posiadanie rezerwy finansowej, aby nie stracić płynności finansowej.

Należy przygotować się na najgorszy scenariusz i zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek, gdyby zabrakło głównego żywiciela rodziny. Nie lubimy rozmawiać o śmierci i unikamy tego tematu. W trakcie spłaty kredytu mogą wydarzyć się różne sytuację i rodzina zostanie bez dochodów z kredytem hipotecznym. Dlatego warto zadbać o bliskich i zabezpieczyć finanse na wypadek śmierci. 

Prywatnie

Bardzo lubię spędzać czas z bliskimi. Wspólne posiłki, rozmowy po prostu bycie razem.

Cenie w relacjach z innymi szczerość i uczciwość.

Uwielbiam jeździć na rowerze i aktywnie spędzać czas.

Lubię dzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Cenię otaczającą nas przyrodę i dbam o środowisko poprzez postawę ekologiczną.

Najlepiej wypoczywam w ciszy i otoczeniu przyrody.

Jeśli to co robię zachęca Cię do współpracy to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Łukasz Maćkowski

 

 

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin