doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Bezpieczny wynajem

Przeprowadzamy weryfikację najemcy

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Inwestowanie w nieruchomości

Dochody z nieruchomości

Sprawdź ofertę

O mnie – ekspert finansowy Łukasz Maćkowski

 

Moje specjalizacje:

Kredyt na zakup nieruchomości.

Kredy na budowę domu.

Moja misja to:

Jako ekspert kredytowy, moim celem jest pomaganie klientom w zdobyciu dostępu do odpowiednich finansowych produktów kredytowych, które najlepiej odpowiadają ich potrzebom i sytuacji życiowej. Dążę do zapewnienia klientom klarownych i rzetelnych informacji na temat różnych opcji kredytowych oraz skutecznej pomocy w procesie uzyskiwania kredytu. Poprzez moją wiedzę i doświadczenie, kieruję się wskazówkami etycznymi, dbając o to, aby klienci podejmowali świadome i odpowiedzialne decyzje finansowe. Moją misją jest zapewnienie wsparcia i profesjonalizmu w procesie kredytowym, aby klienci mogli osiągnąć swoje cele życiowe i finansowe.

Moją wizją jest: 

Moja wizja jako eksperta kredytowego obejmuje tworzenie środowiska, w którym klienci mogą podejmować decyzje finansowe, mając pełne zaufanie do mojej wiedzy i doświadczenia. Pragnę być ekspertem finansowym, znany z profesjonalizmu, rzetelności i empatycznego podejścia do potrzeb klientów. Widzę siebie jako partnera, który nie tylko pomaga w uzyskaniu kredytu, ale także edukuje klientów na temat zdrowych praktyk finansowych, aby umożliwić osiągnięcie stabilności i sukcesu finansowego na długą metę. Moją wizją jest ciągłe doskonalenie się i dostosowywanie do zmieniających się potrzeb klientów oraz branży, aby zapewnić najlepsze możliwe wsparcie na każdym etapie życia finansowego.

Doświadczenie zawodowe

Z finansami osobistymi jestem związany od 2007 roku.

Pierwsze doświadczenie w finansach osobistych zdobywałem jako agent ubezpieczeń w Generali. We współpracy z doświadczonymi agentami poznałem ofertę ubezpieczeń. W 2007 roku zdobyłem odpowiednie uprawnienia do wykonywania zawodu agenta ubezpieczeń.

Kolejnym etapem rozwoju zawodowego była praca na stanowisku doradca finansowy w firmie Phinance (dawniej Efekt). Pod okiem doświadczonych doradców finansowych szkoliłem warsztat badania potrzeb finansowych i dopasowania odpowiednich potrzeb do rozwiązań.

Po zakończeniu studiów w 2008 roku pracowałem w biurze maklerski Banku BGŻ. Poznałem działanie rynków finansowych opartych o akcje, obligacje i instrumenty pochodne.

Od 2009 do 2020 roku pracowałem w Open Finance wieloletniego litera pośrednictwa na rynku kredytów hipotecznych. 

Od 2020 roku działam jako niezależny ekspert finansowy we współpracy z innymi ekspertami z branży kredytów, nieruchomości i ubezpieczeń.

Trzy filary finansów osobistych w których działam

Kredyt hipoteczny na zakup lub budowę nieruchomości. Kredyt hipoteczny jest rozwiązaniem, które wspiera w zakupie własnej nieruchomości teraz za środki pożyczone z banku. Czyli stajesz się właścicielem nieruchomości i przez kolejne lata oddajesz w formie raty bankowi to co pożyczyłeś na nabycie nieruchomości. To ty jesteś właścicielem a bank jako zabezpieczenie kredytu ma wpis na hipotekę.

Nieruchomości to najczęściej zakup mieszkania na własne potrzeby mieszkaniowe. Dodatkowo jest szeroki rynek możliwości inwestycyjnych, który sprawia, że w powtarzalny i bezpieczny sposób zarabia się na nieruchomościach. Dzięki temu można budować majątek i dochody pasywne. Na bieżąco analizuje sytuację rynku nieruchomości w Gorzowie Wielkopolskim. 

Ubezpieczenie jest to forma gwarancji otrzymania świadczenia w sytuacji losowej. W przypadku kredytu hipotecznego bank wymaga ubezpieczenia od ognia i zdarzeń losowych. Dodatkowo może wystąpić warunek ubezpieczenia życia kredytobiorcy. Kolejnym ubezpieczeniem, które może być wymagane to ubezpieczenie od utraty pracy. Nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania ubezpieczeniowego dla każdego. Dla każdej sytuacji zawsze należy przeprowadzić indywidualną analizę.

Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie

Trzeba posiadać rezerwę finansową na kilka miesięcy życia do przodu. Kredyt hipoteczny to poważne zobowiązanie finansowe. W trakcie jego spłaty pojawiają się różne sytuacje w życiu. Na przykład utrata pracy, kryzys gospodarczy, podwyżka Wibor lub wzrost kosztów życia. Dlatego warto zadbać o posiadanie rezerwy finansowej, aby nie stracić płynności finansowej.

Należy przygotować się na najgorszy scenariusz i zabezpieczyć swoich bliskich na wypadek, gdyby zabrakło głównego żywiciela rodziny. Nie lubimy rozmawiać o śmierci i unikamy tego tematu. W trakcie spłaty kredytu mogą wydarzyć się różne sytuację i rodzina zostanie bez dochodów z kredytem hipotecznym. Dlatego warto zadbać o bliskich i zabezpieczyć finanse na wypadek śmierci. 

Prywatnie

Bardzo lubię spędzać czas z bliskimi. Wspólne posiłki, rozmowy po prostu bycie razem.

Cenie w relacjach z innymi szczerość i uczciwość.

Uwielbiam jeździć na rowerze i aktywnie spędzać czas.

Lubię dzielić się wiedzą i zdobytym doświadczeniem.

Cenię otaczającą nas przyrodę i dbam o środowisko poprzez postawę ekologiczną.

Najlepiej wypoczywam w ciszy i otoczeniu przyrody.

Jeśli to co robię zachęca Cię do współpracy to zapraszam do kontaktu.

Pozdrawiam

Łukasz Maćkowski

 

 

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin