doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Bezpieczny wynajem

Przeprowadzamy weryfikację najemcy

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Inwestowanie w nieruchomości

Dochody z nieruchomości

Sprawdź ofertę

Kupno nieruchomości to jedna z poważniejszych decyzji finansowych w życiu. Jeśli kupujesz nieruchomość na kredyt to ryzyko jest podwójne. Źle kupiona nieruchomość w kredycie będzie sporo kosztowała Twoje finanse osobiste. Jeśli potrzebujesz pomocy ekspertów przy zakupie nieruchomości to zapraszam do kontaktu. 

kupno nieruchomości

Kupno nieruchomości – etapy zakupu nieruchomości

W kliku punktach opisuje najważniejsze etapy zakupu nieruchomości:

  1. Określenie budżetu: Przed rozpoczęciem poszukiwań nieruchomości ważne jest ustalenie budżetu. Wykonaj ocenę swoich finansów i zdecyduj czy możesz sobie pozwolić na zakup nieruchomość. Jeśli korzystasz z kredytu to najpierw sprawdź swoją zdolność kredytową i wysokość przyszłej raty.
  2. Wybór lokalizacji: Określ, w jakiej lokalizacji chcesz zakupić nieruchomość. Zastanów się nad czynnikami, takimi jak bliskość szkół, miejsc pracy, sklepów i innych udogodnień, które są dla Ciebie istotne.
  3. Obejrzenie nieruchomości: Obejrzyj kilka nieruchomości, które spełniają Twoje wymagania. Zobacz mieszkanie lub dom osobiście, aby ocenić położenie nieruchomości, rozkład pomieszczeń i inne istotne czynniki, które spełnią Twoje potrzeby.
  4. Badania prawne i techniczne: Trzeba sprawdzić stan prawny nieruchomości oraz ewentualne wady, których możesz nie zauważyć jeśli nie działasz w branży remontowo – budowlanej.
  5. Negocjacja ceny: Jeśli znajdziesz nieruchomość, która Ci odpowiada, możesz rozpocząć negocjacje w sprawie ceny i warunków transakcji. Twoim celem jest osiągnięcie jak najkorzystniejszych warunków. 
  6. Rezerwacja nieruchomości: Po osiągnięciu porozumienia w sprawie ceny i warunków, przystąp do finalizacji transakcji. Zabezpiecz transakcję poprzez podpisanie umowy przedwstępnej i wpłatę zadatku. Dobrze przygotowana umowa przedwstępna chroni strony i wyklucza ewentualne nieporozumienia na etapie aktu notarialnego.
  7. Uzyskania finansowania: Jeśli korzystasz z kredytu hipotecznego w tym momencie rozpocznie się procedura otrzymania kredytu. 
  8. Podpisanie akt notarialnego: W momencie kiedy otrzymasz finansowanie możesz przystąpić do przeniesienia własności.
  9. Zapłata reszty ceny: Zgodnie z zapisami z aktu notarialnego masz obowiązek wywiązać się z zapłaty reszty ceny. 
  10. Odebranie kluczy: Jest to moment w którym możesz się przeprowadzić do nabytej nieruchomości.

Powyższe etapy mogą różnić się w zależności od strony sprzedającej. Ponieważ inaczej przebiega transakcja przy zakupie nieruchomości z rynku wtórnego a inaczej z rynku pierwotnego od dewelopera.

Jeśli nie posiadasz doświadczenia w kupnie nieruchomości to warto skorzystać ze wsparcia profesjonalisty z doświadczeniem na rynku nieruchomości. W ramach mojej działalności współpracuje z różnymi ekspertami z rynku nieruchomości w Gorzów Wlkp. i okolice.

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin