doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Bezpieczny wynajem

Przeprowadzamy weryfikację najemcy

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Inwestowanie w nieruchomości

Dochody z nieruchomości

Sprawdź ofertę

Doradztwo finansowe

Pomogę w ułożeniu finansów osobistych tak, aby otrzymać korzystny kredyt hipoteczny. Wieloletnie doświadczenie i bardzo dobra znajomość procedur sprawia, że mam wysoką skuteczność. Dopasuje Twoją sytuacje do najlepszych ofert rynkowych. Nasza współpraca będzie podzielona na kilka części.

Etapy współpracy

Ocena sytuacji finansowej – przed spotkaniem razem z moim zespołem przygotowuje wstępną ocenę możliwości. Sprawdzamy jaką masz zdolność kredytową. Ocenimy czy jesteśmy w stanie pomóc w danej sytuacji. Szanując Twój czas nie oczekujemy Twojej wizyty w biurze na tym etapie. Wystarczy 5 minut rozmowy telefonicznej.

Przygotowanie do kredytu hipotecznego – kredyt hipoteczny jest rozwiązaniem do którego należy przygotować swoje finanse. Może okazać się, że trzeba poprawić Twoją zdolność, zgromadzić odpowiedni wkład własny, załatwić formalności związane z celem kredytu lub wybrać nieruchomości. Otrzymasz konkretne rozwiązania co zrobić, aby otrzymać kredyt hipoteczny. Jeśli potrzebujesz dodatkowej wiedzy to możesz skorzystać z poradnik w zakładce kredyt hipoteczny, aby zgłębić tematykę przygotowania do kredytu hipotecznego.

Formalności kredytowe – jak zostanie zakończony etap przygotowań to rozpoczniemy formalności kredytowe. Zostanie przygotowany wniosek kredytowy, który trzeba złożyć, aby otrzymać decyzję kredytową. Jest kilka etapów otrzymania kredytu i wszystkie formalności zostaną przypilnowane przez nas. Zyskasz dużo czasu i nie popełnisz błędów, które by zaszkodziły w otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej. Jeśli potrzebujesz poznać więcej szczegółowy od strony technicznej to zapraszam na stronę: Etapy otrzymania kredytu zostały opisane dokładnie w zakładce w zależności od celu kredytu.

Podpisanie umowy kredytowej – umowę otrzymasz wcześniej przed jej podpisaniem. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości przed podpisaniem umowy. Jeśli będzie taka potrzeba to nasz pracownik, będzie przy podpisaniu umowy kredytowej w banku.

Warunki do wypłaty – przypilnuje spełnienia warunków do wypłaty kredytu. 

Korzyści, które zyskasz ze współpracy:

Unikniesz błędów, które utrudniły otrzymanie kredytu hipotecznego – czasami jeden mało istotny szczegół może przeważyć szalę w otrzymaniu kredytu hipotecznego. Detalami zajmuje się nasz analityk, który dokładnie sprawdza dokumentację.

Zaoszczędzisz czas – na rynku jest wiele banków i ofert. Czas dojazdu, czekanie w kolejkach, przedstawienie sytuacji każdemu bankowi z osobną i analiza zebranego materiału. Poznanie szczegółów wszystkich ofert zajęłoby całkiem sporo czasu i energii.

Dostęp na najlepszych ofert – poświęcając wystarczająco dużo czas i energii nie masz gwarancji, że trafiłeś na tą najlepszą ofertę. Elementów, które wpływają na warunki kredytu jest wiele. Jeśli chcesz zgłębić wiedzę na ten temat to zapraszam na stronę: Co obniża oprocentowanie kredytu hipotecznego.

Najlepsze jest to, że za wykonaną przez nas pracę nic nie zapłacisz. Jest to sytuacja w której wszystkie strony wygrywają. Ty otrzymasz nasze wsparcie aby otrzymać najlepszy kredyt. My zostaniemy wynagrodzeni przez bank za udzielony kredyt. Pewnie zastanawiasz się dlaczego banki płacą za naszą pracę – powodów jest kilka:

Banki nie chcą wydawać astronomicznych kwot na reklamę kredytu hipotecznego w telewizji – od wielu lat nie stosuje się już reklamy kredytu hipotecznego w telewizji bo jest to nieefektywne.

Banki mogą zmniejszyć zatrudnienie pracowników na etatach – od kilku lat jest tendencja zmniejszania etatów w bankach ponieważ koszty zatrudnienia pracownika są wysokie. Roboczogodziny, które są poświęcone na przygotowanie dokumentacji, wyjaśnienie decyzji i umowy odciążają proces bankowy.

Zmniejszanie powierzchni oddziałów – mniejsza liczba pracowników przekłada się na mniejsze powierzchnie oddziałów a co za tym idzie koszty stałe. Świetnie to widać na przykładzie Gorzowa Wielkopolskiego. Największy bank w Polsce sprzedaje swoje duże oddziały i przenosi się do mniejszych placówek.

Jeśli potrzebujesz zaciągnąć kredyt hipoteczny to zapraszam do kontaktu telefonicznego numer telefonu: 504 339 545.

Doradca finansowy Gorzów Wielkopolski i okolice.

 

 

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin