doradca finansowy Gorzów Wielkopolski kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Trener finansowy

Udane finanse osobiste

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Doradca biznesowy

Wsparcie dla Twojego biznesu

Sprawdź ofertę

Świadczenie usług poza miejscem pracy.

Czy to co umiesz robić może być potrzebne komuś innemu?

Czy Twoje umiejętności mogą się komuś przydać?

A może posiadasz wiedzę na której możesz zarobić?

Zamiast pracować na nadgodziny za stawkę godzinową w pracy proponuje wykonać dodatkowe zlecenie za które to Ty się rozliczysz. np. po godzinach pracy lub w sobotę. Zobrazuje Ci to pewnym przykładem:

Załóżmy, że zarabiasz 20zł netto za godzinę pracy na umowie. A ile możesz zarobić za godzinę wykonując tą samą prace dla kogoś innego po godzinach? Z góry określone wynagrodzenie za wykonane zlecenie uważam za najlepsze rozwiązanie. Masz inna mobilizacje bo wiesz, że jak wykonasz powierzone zadanie szybciej to Twoja stawka godzinowa wyniesie więcej. 

Zwracam Twoją uwagę na to aby liczyć czas poświęcony na wykonanie tego typu zlecenia. Za każdym razem liczy się najbardziej stawka godzinowa. Jaki dochód na rękę generuje dla Ciebie każda godzina poświęcona na dodatkową pracę? Mając tą wiedzę będzie Ci łatwiej ocenić czy to co robisz przynosi oczekiwane rezultaty. Dzięki takiej wiedzy w przyszłości lepiej wycenisz swoje usługi. Zwracaj uwagę na swoją stawkę netto za godzinę pracy a wszystkie koszty, które ponosisz należy uwzględnić w kalkulacji. 

Jest to test przed ewentualnym samozatraceniem i pracowaniem na własny rachunek. Zanim zdecydujesz się na taki krok podziałaj na zleceniach dorywczych. Sprawdź czy odpowiada Ci ta forma współpracy, gdzie wynagrodzenie nie jest stałe.

Sprawdzisz się jak czujesz pracując na własny rachunek. Jak radzisz sobie ze stresem i odpowiedzialnością za wykonane zlecenia. Działanie na własny rachunek na swoje plusy i minusy a to wszystko wychodzi dopiero w praktyce.

Zlecenia dodatkowe będą dla Ciebie dodatkowym wpływem gotówki jako ekstra dodatek do podstawowego dochodu, który możesz w całości odłożyć a w przyszłości zainwestować.

Jak się reklamować – możliwości jest bardzo wiele i najpopularniejsze z nich to:

Portale z ogłoszeniami,

Wśród znajomych,

Portale społecznościowe,

Ogłoszenia na osiedlowych tablicach.

Jeśli chcesz zyskać więcej z umiejętności, które potrafisz wykonywać lub chcesz się rozwijać w swojej branży to praca na własne zlecenia nauczy Cię najwięcej.

 

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin