doradca finansowy Gorzów Wielkopolski kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Trener
finansowy

Mentoring finansowy, szkolenia finansowe

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt
hipoteczny

Najkorzystniejsze finansowanie własnych celów mieszkaniowych

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Niezależny
ekspert finansowy

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę

Zmniejszenie zobowiązań kredytowych

Chcesz zmniejszyć swoje comiesięczne wydatki kredytowe a nie masz na to środków? W tym wpisie kilka podpowiedzi jak to zrobić i co możesz zyskać.

Konsolidacja zobowiązań kredytowych z zabezpieczeniem na nieruchomości. Takie rozwiązanie kosztuje najmniej na rynku kredytowym jeśli chodzi o cel konsolidacyjny. Drugi plusem jest długi czas spłaty na, który możesz rozłożyć kredyt. Jeśli nie masz własnej nieruchomości to może to być zabezpieczenie na nieruchomości osoby trzeciej. Bardzo ważne, aby dobrze oszacować Twoje możliwości finansowe ponieważ ten kredyt będzie obciąża czyjąś nieruchomość.

Kredyt gotówkowy konsolidacyjny. Warunek jest taki, aby koszty początkowe były na poziomie bliski 0% ponieważ nie jest uzasadnione ponownie ponosić koszty za udzielenie kredytu. Oferta konsolidacyjna powinna być korzystniejsza. Wcześniejsza spłata umożliwi odzyskanie części kosztów poniesionych przy wcześniejszym kredycie. Celem na przyszłość jest pozbycie się kredytów gotówkowych z portfela finansowego. Jest to rozwiązanie doraźne, które pozwoli na to aby zmniejszyć miesięczne obciążenia.

Pożyczka zakładowa na preferencyjnych warunkach sprawdź czy Twój zakład pracy nie oferuje tego typu rozwiązania. Jeśli pożyczka jest na warunkach preferencyjnych z oprocentowaniem równym 0%. Kredyt gotówkowy kosztuje więcej i wówczas warto zwrócić na to uwagę, aby wyjść z mniej korzystnych zobowiązań. 

Refinansowanie kredytu hipotecznego i dobranie na cel konsolidacyjny. W posiadanej nieruchomości na kredyt może drzemać potencjał do uwolnienia gotówki na spłatę innych zobowiązań kredytowych. Jeśli posiadasz kredyt hipoteczny to ten punkt warto też brać pod uwagę. Wiele ofert bankowych przy refinansowaniu kredytu pozwala na dobranie na inny cel bez zwiększania marży. 

Wyjście z drogich kredytów gotówkowych przyniesie kilka oszczędności:

Zmniejszysz odsetki miesięczne.

Odzyskasz część kosztów początkowych, które były poniesione przy udzieleniu kredytu gotówkowego.

Wydłużysz okres kredytowania przez co zimniejszych miesięczne obciążenie.

Będzie płacona jedna rata i łatwiej będzie kontrolować płatności i saldo zobowiązania.

Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości śmiało możesz do mnie napisać lub zadzwonić.

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25,
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Trener finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin