doradca finansowy Gorzów Wielkopolski kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Trener finansowy

Udane finanse osobiste

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Doradca biznesowy

Wsparcie dla Twojego biznesu

Sprawdź ofertę

Do tej pory większość wpisów poświęcona była osobistej analizie finansowej. Wyzwania, które postawiłem przed Tobą miały określić punkt w którym znajdują się obecnie Twoje finanse osobiste. Jak już wiesz jakie możliwości ma Twój budżet to czas postawić cel do którego będziesz dążył. Jeśli jesteś po raz pierwszy na tej stronie to na dole zamieszczam rekomendowane wpisy i wyzwania, które polecam zrobić w najbliższym czasie. 

Zauważyłem jak wiele stresu generują zobowiązania kredytowe i uważam, że chcą się rozwijać warto zrobić sobie przestrzeni w domowym budżecie. Jeśli zawarłeś kredyt na niekorzystnych warunkach (wysoka prowizja lub ubezpieczenie) to masz prawo odzyskać te środki po wcześniejszej spłacie.

Kolejne wyzwanie uwolnienie od drogich kredytów. Wybierze te kredyty, które najbardziej Cię denerwują. Sprawdź ile masz kapitału do spłaty. Ustala sobie termin w którym chciałbyś spłacić te zobowiązania. Znając możliwości swojego budżetu jesteś w stanie oszacować ile czasu Ci to zajmie.

Do wykonania tego celu pomocna będzie tabela z zestawieniem zobowiązań kredytowych. Na początek zobowiązania najmniej korzystne. Jeśli jeszcze jej nie masz to zachęcam Cię do przygotowania. Jak to zrobić znajdziesz poniżej.

Zestawienie zobowiązań kredytowych

W pierwszej kolejności zwróć uwagę na kredyt, który ma wysokie koszty początkowe to właśnie w tej grupie kredytów możesz po wcześniejszej spłacie wygenerować dodatkowy przychód do domowego budżetu w formie odzyskanej prowizji lub ubezpieczenia.

Jak pozbędziesz się drogich kredytów to poczujesz sporą ulgę finansową ale co ważniejsze psychiczną. Ja w swojej dotychczasowej historii kredytowej kilka razy wspierałem się kredytem gotówkowym jednak szybko dążyłem do jego wcześniejszej spłaty. Koszty które generował bardzo mnie męczyły i czułem dużą ulgę jak zszedł mi on z barków. Tego samego życzę Tobie i wierzę, że najbliższym czasie uda Ci się poukładać finanse w ten sposób, abyś pozbył się drogich kredytów.

Twój cel ma sprawić, że będziesz bardzo intensywnie dążył do tego, aby Twoje miesięczne zobowiązania kredytowe były na jak najmniejszym poziomie. 

Rekomendowane wpisy:

https://www.lukasz-mackowski.pl/osobiste-sprawozdanie-finansowe/

Gromadzenie danych o codziennych wydatkach osobistych

Jak zacząć oszczędzać?

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin