doradca finansowy Gorzów Wielkopolski kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Kredyt Hipoteczny

Profesjonalna pomoc w uzyskaniu kredytu

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Trener finansowy

Udane finanse osobiste

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Budowanie majątku

Jak mądrze budować majątek osobisty

Sprawdź ofertę
doradca finansowy, kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

Doradca biznesowy

Wsparcie dla Twojego biznesu

Sprawdź ofertę

Zwiększenie przychodów

Jeśli jesteś już po pierwszych tygodniach analizy wydatków to masz już wiedzę na temat swoich wydatków stałych i zmiennych. Posiadasz wiedzę, że wiele wydatków jest nawykami. Mogłeś się też nauczyć jak radzić sobie z krzykliwymi promocjami i nie dać się naciągnąć. 

Mam nadzieje, że część kosztową swojego budżetu osobistego dobrze już kontrolujesz i ciągle ćwiczysz nawyk samodyscypliny finansowej.

W jaki sposób zwiększyć swoje przychody?

Możliwości zwiększenia dochodów w ramach swojej obecnej pracy zawodowej – dodatkowy dochód sam do Ciebie nie przyjdzie. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce i porozmawiać z bezpośrednim przełożonym o możliwościach większego zarobku. Powodów do zainicjowania takiej rozmowy jest bardzo wiele – po prostu trzeba przygotować sobie plan i to wykonać. Plan taki może zakładać, że stawiasz sobie cel, że chcesz zacząć zarabiać o 20% niż do tej pory bo dzięki temu możesz w przeciągu roku wyjść z niekorzystnych kredytów. Jeśli przykładowo zarabiasz obecnie 3000zł w obecnym miejscu pracy to wychodzi, że potrzebujesz zacząć zarabiać 600zł więcej. I to jest cel o którym możesz powiedzieć swojemu przełożonemu. Razem pomyślicie jak to zrobić.

Praca dodatkowe lub świadczenie usług dla kogoś w zawodzie, który umiesz – taka inicjatywa działania na własny rachunek nauczy Cię bardzo dużo. Stajesz się szefem dla samego siebie. Uczysz się szukać pracy, negocjować warunki, spełniać oczekiwania zleceniodawcy. W tej formie współpracy buduje się Twoja przedsiębiorczość, która w przyszłości może rozwinąć się w większy biznes. Jest to wersja sprawdzam dla własnej przedsiębiorczości.

Inna praca poza zawodem – uważam, że warto mieć inna alternatywę dla obecnego zawodu. Pewne zawody są odporne na wahania rynkowe i może im kryzys nie grozić. Jednak jest wiele takich, które mogą w przyszłości zniknąć. Warto już dziś przygotować się na tego typu zmianę i szukać zarobku w czymś innym. Może to być połączone z hobby lub czasem wolnym.

Nauczenie się nowych rzeczy i nabycie nowych kwalifikacji – jedyną pewną na świecie jest zmiana. To od Ciebie zależy jak do takiej zmiany będziesz wstanie się przygotować. Zdobywanie nowej wiedzy i kwalifikacji buduje Twoją przewagę na rynku pracy. Warto się uczyć rzeczy, które sprawiają przyjemność i zbliżają do realizacji własnych planów i marzeń. Za pewne masz pewne talenty, które możesz rozwijać. Najlepszym sposobem na ich rozwinięcie jest szukanie i próbowanie.

Sprzedaż niepotrzebnych rzeczy – coś co zalega od lat w szafach i garażu warto sprzedać i zwiększyć swoje przepływy finansowe. Dodatkowa gotówka przyda się na zwiększenie zabezpieczenia finansowego na czarną godziną. Jak już osiągniesz odpowiedni poziom poduszki będzie możliwość rozważenia zajścia z długów.

Sprzedaż czegoś co potrafisz samemu wytworzyć – w dobie Internetu można bez żadnych problemów zacząć handlować czym tylko chcesz. Jeśli posiadasz jakieś umiejętności manualne to wykorzystaj to i zacznij tworzyć jakieś manualne rzeczy. Rękodzieło znajdzie swoich odbiorców w Internecie.

Subwencje lub programy – czy są jakieś programy z dofinansowaniami z których możesz skorzystać? Warto sprawdzić czy istnieją dofinansowania z których możesz skorzystać. Zdecydowanie większe pole manewru mają firmy, które zatrudniają pracowników. Jeśli posiadasz firmę to też warto temat zgłębić i zacząć w tym kierunku działać.

To jest tylko niewielka ilość możliwość jakie istnieją. Chciałem pokazać Ci, że sposób na zwiększenie przychodów jest wiele. Szukaj a w końcu znajdziesz coś dla siebie. Idealnie jak połączysz zarabianie z przyjemnością. Jak masz obecnie pracę i masz z czego żyć to dodatkowe zajęcia, które wybierzesz powinny sprawiać Ci przyjemność i Cię rozwijać.

Życzę samych dobrych decyzji.

Złymi decyzjami się nie przejmuj to tylko próby, które wiodą Cię do wymarzonego celu 🙂

 

 

Kontakt

Łukasz Maćkowski
Ekspert finansowy - kredyt hipoteczny Gorzów Wielkopolski

ul. Chrobrego 25 (wejście od ul. 30 stycznia),
66-400 Gorzów Wielkopolski

504 339 545

mackowski.kredyty@gmail.com

Ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytów hipotecznych i agentami uregulowała określenie doradca finansowy. Doradca Finansowy Gorzów Wielkopolski, Doradca Kredytowy Gorzów Wlkp., Doradztwo Kredytowe Gorzów Wielkopolski, Niezależny Doradca Finansowy lub Doradztwo Finansowe Gorzów Wielkopolski.

Zapisz się do newslettera

© 2020 Łukasz Maćkowski | Doradca finansowy. Wszelkie prawa zastrzeżone. POLITYKA PRYWATNOŚCI

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin